Tdt 2021 broneeritud stardiajad

3,16 km distants ehk M/N10 ja M/N12 – stardivahemik 17:30 – 17:55
6,90 km distants ehk M/N14 ja N16 – stardivahemik 18:00 – 18:30
19,35 km distants stardivahemikud:
M16 ja M/N18 – 18:45 – 19:15
M/N ja NSen – 18:45 – 20:05
M Sen1 ja M Sen 2 – 18:30 – 20:15


NB! Kui osavõtjate rohkuse tõttu saavad täis täisminutid, lisame täiendavad startijad poolminutite kaupa

17:30 – Adrian Irbe Nõmme Rattaklubi M10
17:30:30 Gisele Rang CFC N12
17:31 – Carl Christer Irbe Nõmme Rattaklubi M10
17:32 – Frank Antoni Rahu KoMo M10
17:33 – Tõnn Olle Metsma KoMo M10
17:34 – Mia Grete Metsma KoMo N12
17:35 – Ralf Leon Rahu KoMo M12
17:36 – Dominic Ormus Nõmme Rattaklubi M10
17:37 – Tormi Pesor KoMo M10
17:38 – Renat Kirsipuu Kalevi Jalgrattakool M10
17:40 – Elvis Ormus Nõmme Rattaklubi M12
17:45 – Maikel Magnus Välja Aruküla SK M10
17:49 – Eleanor Rang CFC N10
17:50 – Egert Tammeleht Porter Racing M12
17:51 – Linda Lensment Kalevi Jalgrattakool N12
17:52 – Ralf Dobolin Spordipartner M10
17:53 – Roosmarii Pesor KoMo N12
17:54 – Pauliine Pesor KoMo N12
17:55 – Stefan Sarv KoMo M12
18:00 – Marko Vain KoMo M14
18:01 – Ketrin Mesila Kalevi Jalgrattakool N14
18:02 – Mia Carla Tegelemann Kalevi Jalgrattakool N16
18:15 – Rasmus Nõmm Nõmme Rattakool M14
18:16 – Aaron Parker Järveoja KoMo M14
18:17 – Sebastian Suppi Nõmme Rattaklubi M14
18:25 – Glen Gregory Kõiv CFC M14
18:35 – Igor Tarassov Nõmme Rattaklubi M Sen 2
18:36 – Julia Gustjakova N
18:37 – Kaido Pesor KoMo M Sen 2
18:38 – Rein Ansen M
18:39 – Ants Pedaja M Sen 2
18:40 – Teele Särekanno N18
18:41 – Jevgeni Jefimov Impulsestore.eu M
18:44 – Kärol Britt Nõmm Nõmme Rattakool N18
18:45 – Tatjana Dobolina Spordipartner N Sen
18:46 – Jüri Savitski Spordipartner M Sen 2
18:47 – Annikki Lugenberg CFC N18
18:48 – Arvi Lugenberg CFC M Sen 2
18:49 – Hedvi Valgemäe Redbike N Sen
18:50 – Rene Kübar KoMo M Sen 1
18:51 – Katrin Tammeleht N Sen
18:52 – Merko Vaga Hawaii Express M
18:53 – Evelin Heiste-Modde Kalevi Jalgrattakool N Sen
18:54 – Katrin Kirn Kalevi Jalgrattakool N Sen
18:55 – Iti-Kärt Lehtmets Kalevi Jalgrattakool N Sen
18:56 – Valdur Pärt Vallep Invest M Sen 2
18:57 – Lea Järveoja N Sen
18:58 – Sirle Lilloja Redbike N Sen
18:59 – Kaido Saar KoMo M16
19:00 – Romet Pajur M18
19:01 – Artjom Mirzojev Ampler Development Team M
19:01:30 – Valdo Jahilo Tervise Arengu Instituut M Sen 1
19:02 – Karel Reintop KoMo M16
19:03 – Aivo Siimar VKM-Sport Club M Sen 1
19:04 – Rannar Laup KoMo M16
19:05 – Mari Metsaäär N
19:06 – Raul Metsaäär M Sen 1
19:07 – Maret Metsaäär N18
19:08 – Vahur Fuks M Sen 2
19:09 – Oled Vassiljev Kalevi Jalgrattakool M Sen 2
19:10 – Toivo Suvi KoMo M Sen 2
19:11 – Tõnis Leier KoMo M Sen 2
19:13 – Andro Mikkor Transpordiamet M
19:14 – Kevin Kardo Kõiv CFC M18
19:15 – Eike Sild Trismile N Sen
19:15:30 – Hannah Kaljur Smart Sport N18
19:16 – Rivo Jänes M
19:16:30 – Madis Randpõld KoMo M16
19:17 – Aarne Vasarik 21CC Triatloniklubi M Sen 1
19:18 – Katrin Keis N Sen
19:18:30 – Merike Meriküla KoMo N Sen
19:19 – Kardo Kõiv Team Kodar M Sen 2
19:19:30 – Priit Randpõld KoMo M Sen 2
19:20 – Raivo Olgo Tripassion Triatloniklubi M Sen2
19:20:30 – Mik Madisson Pärnu Kalev M16
19:21 – Ivo Kivastik M Sen 2
19:22 – Peep Orlovski Tripassion Triatloniklubi M
19:24 – Kaupo Kaljumets Alumoto M
19:25 – Taavi Raudsaar Tripassion Triatloniklubi M
19:26 – Rivo Pärna Tripassion Triatloniklubi M
19:27 – Valmar Viisel M
19:29 – Tarmo Tunder M
19:30 – Annika Tuul Redbike N Sen
19:31 – Tea Lang TÜ ASK N Sen
19:32 – Katrin Rohtma Viimsi Sport N Sen
19:33 – Valdek Rohtma Viimsi Sport M Sen1
19:34 – Antti Ööbik Rae Rattaklubi M Sen 1
19:35 – Liisa Rohila Tripassion Triatloniklubi N
19:36 – Indrek Ott M sen 1
19:40 – Toomas Timmermann M
19:41 – Harri Sokk Tabasalu Triatloniklubi M
19:45 – Krista Karing Velohunt ProTeam N
19:48 – Urmas Põldre UP Sport M Sen 2
19:49 – Mait Kadarpik M
19:50 – Emeri Lepp M Sen1
19:51 – Mattias Tiitson M
19:53 – Silver Tamm M
19:58 – Ieva Longa Nõmme Rattaklubi N Sen
19:59 – Helen Kübar Rae Rattaklubi N Sen
20:00 – Risto Reinpõld M Sen1
20:01 – Karmen Reinpõld N Sen
20:02 – Indrek Rannama M Sen 1
20:03 – Rainer Kuhi 21CC Triatloniklubi M Sen1
20:04 – Tiia Tulp N Sen
20:04:30 – Katrin Pihlakas N Sen
20:05 – Rain Tulp M Sen2
20:06 – Priit Vare Hawaii Express M Sen 1
20:08 – Rene Pajus Rae Rattaklubi M Sen 1
20:10 – Andre Kull CC Rota Mobilis M Sen 1
20:11 – Kristjan Port M Sen 2
20:12
20:13
20:14
20:15 Margus Mikk M Sen 2