Tdt 2022 broneeritud stardiajad

3,05 km distants ehk M/N10 ja M/N12 – stardivahemik 17:30 – 17:55
6,80 km distants ehk M/N14 ja N16 – stardivahemik 18:00 – 18:30
18,70 km distants stardivahemikud:
M16 ja M/N18 – 18:45 – 19:15
M/N ja NSen – 18:45 – 20:05
M Sen1 ja M Sen 2 – 18:30 – 20:15


NB! Kui osavõtjate rohkuse tõttu saavad täis täisminutid, lisame täiendavad startijad poolminutite kaupa

17:30 Start avatud M/N10 ja M/N12
17:30 – Sten-Roland Guläjev M10
17:31 – Kristo Parisvä M12
17:32 – Reimo Parisvä M12
17:35 – Carl-Christer Irbe M10
17:39 – Tormi Pesor M10
17:40 – Joanna Maria Seppo N12
17:41 – Mikko Ramses M12
17:42 – Roosmarii Pesor N 12
17:43 – Pauliine Pesor N 12
17:52 – Dominic Ormus M10
17:53 – Elvis Ormus M10
17:55 – Adrian Irbe M12
17:55 – Start suletud M/N10 ja M/N12
18:00 Start avatud M/N14 ja N16
18:28 – Ralf Leon Rahu M14
18:29 – Albert Johannes Rebas M14
18:30 Start suletud M/N 14 ja N16
18:45 Start avatud suurele ringile (18,70 km)
18:45 – Roland Guläjev M Sen1
18:46 – Lukas Kolk M16
18:47 – Katrin Pihlakas N Sen
18:48 – Kristi Evendi N Sen
18:49 – Maive Tummeltau N Sen
18:50 – Kaido Kroon MSen2
18:51 – Mari Metsaäär N
18:52 – Raul Metsaäär M Sen1
18:53 – Karel Reintop M16
18:54 – Rannar Laup M16
18:55 – Mait Kadarpik M
18:56 – Marden Muuk M
18:57 – Jaanus Undrest M Sen1
18:58 – Kaido Pesor M Sen 2
18:59 – Julia Gustjakova N Sen
19:00 – Igor Tarassov M Sen2
19:01 – Raivo Olgo M Sen2
19:02 – Tatjana Dobolina N Sen
19:03 – Georg Karlep M18
19:04 – Toivo Suvi M Sen2
19:05 – Kristjan Port M Sen2
19:06 – Iren Irbe N Sen
19:07 – Rait Veevo M
19:08 – Jevgeni Jefimov M Sen1
19:09 – Andrey Storozhuj M Sen1
19:10 – Hedvi Valgemäe N Sen
19:11 – Rein Ansen M
19:12 – Ants Pedaja M SEn2
19:13 – Oliver Linask M16
19:14 – Aaron Parker Järveoja M16
19:15 – Annikki Lugenberg N18
19:16 – Arvi Lugenberg M Sen2
19:17 – Hannah Kaljur N18
19:18 – Helen Kübar NSen
19:19 – Ivo Kivastik M Sen2
19:20 – Rene Kübar MSen1
19:21 – Emeri Lepp MSen1
19:22 – Viljar Tunder M
19:23 – Tarmo Tunder M
19:24 – Martin Tunder M
19:25 – Rivo Jänes M SEn1
19:26 – Annika Tuul N Sen
19:27 – Valmar Viisel M
19:29 – Rene Pajus M Sen1
19:30 – Arne Rehi M Sen2
19:35 – Toomas Timmermann M
19:45 – Kert Martma M
19:46 – Rando Marten Evendi
19:47 – Vahur Fuks M Sen 2
19:48 – Toomas Elling M Sen1
19:59 – Aivo Siimar M Sen1
20:00 – Teet Kallakmaa M SEn2
20:01 – Rain Tulp M Sen2
20:02 – Tiia Tulp N Sen
20:10 – broneeritud
20:11 – broneeritud
20:12 – broneeritud
20:13 – broneeritud
20:14 – broneeritud
20:15 – Kaur Esnar M Sen1
Start suletud suurele ringile