Tdt 2020 broneeritud stardiajad

3,16 km distants ehk M/N10 ja M/N12 – stardivahemik 17:30 – 18:00
6,90 km distants ehk M/N14 ja N16 – stardivahemik 18:00 – 18:30
19,35 km distants stardivahemikud:
M16 ja M/N18 – 18:15 – 19:00
M/N ja NSen – 18:30 – 19:15
M Sen12 ja M Sen 2 – 18:30 – 19:30


NB! Kui osavõtjate rohkuse tõttu saavad täis täisminutid, lisame täiendavad startijad poolminutite kaupa

M10
Frank Antoni Rahu 17:47
Tormi Pesor 17:49
Stefan Sarv 17:50
Uku Järv 17:53
Elvis Ormus 17:55
Dominic Ormus 17:56
Carl Christer Irbe 17:57
Adrian Irbe 17:58
Valeri Hripunov 17:59
Rander Rullingo 18:00

N10
Eleanor Rang 17:51

M12
Marko Vain 17:54
Glen Gregory Kõiv 18:09

M12
Stefan Sarv 17:45
Karl Mattias Pedai 17:46
Ralf Leon Rahu 17:48
Egert Tammeleht 18:01
Patrik Tobias Pindma 18:09:30


N12
Gisele Rang 17:52
Pauliine Pesor 18:05
Roosmarii Pesor 18:06
Mae Reintop 18:11

M14
Andro Kurg 18:03
Rainer Rullingo 18:04
Tanel Lehtpuu 18:07
Mik Madisson 18:08
Karel Reintop 18:10
Aaron Parker Järveoja 18:12
Ron Rooni 18:13
Kaido Saar 18:14

N14
Natalii Nora Nigul 18:02

M16
Simon Puuram 18:25
Fredi Härmson 18:27
Artur Aarma 18:29
Martin Kurg 18:30
Madis Randpõld 18:54:30
Hendri Kask 18.55
Mattias Reinaas 18:58
Valter Viisel 18:59
Roomet Pajur 19:00

N16
Hannah Kaljur 18:15
Laura Lizette Sander 18:16

M18
Mattias Lehtsaar 18:26
Kevin Kardo Kõiv 18:39
Marko Martin 18:45:30
Gregor Kokk 19:13

N18
Maret Metsaäär 18:35
Annikki Lugenberg 18:36
Mari Metsaäär 18:40
Aide Gerde Tuisk 18:42

N
Julia Gustjakova 18:29:30
Mathilde Nigul 18:41
Dana Rozlapa 18:47:30
Egle Mätas 18.48
Mae Lang 19:03
Anett Tõnutare 19:04
Krista Karing 19:10:30

M
Margus Nael 18:45
Martti Järv 18:49
Kaupo Kaljumets 18:55:30
Kaur Esnar 18:56:30
Rein Ansen 18:57
Aleksandr Sepp 19:00:30
Egert Purre 19:01:30
Valmar Viisel 19:02
Pirmin Tamm 19:02:30
Taavi Pedaja 19:04:30
Silver Tamm 19:06:30
Ukko Peltonen 19:13:30
Ats Uulimaa 19:15
Gert Kivistik 19:19
Artjom Mirzojev 19:21
Rait Ärm 19:22
Taavi Raudsaar 19:23:30
Raido Schmidt 19:24:30
Anti-Jussi Juntunen 19:26
Harri Sokk 19:29

M Sen 1
Ago Reintop 18:30:30
Joel Rang 18:31
Raul Metsaäär 18:38
Karlis Puusepp 18:51
Valdek Rohtma 18:54
Antti Haljak 18:58:30
Maksim Fazõlov 19:01
Emeri Lepp 19:07
Janno Aksin 19:08
Rainer Kuhi 19:10
Antti Ööbik 19:11
Einar Näks 19:12
Risto Reinpõld 19:14
Helari Pallas 19:16
Vjatšeslav Vimberg 19:17
Kert Rungi 19:18:30
Rene Kübar 19:20
Toomas Elling 19:23
Andre Kull 19:25
Toomas Zaletajev 19:28
Margus Mikk 19:29:30
Kaido Voogla 19:30

N Sen
Katrin Tammeleht 18:28
Lea Järveoja 18:31:30
Marjaane Kalf 18:32:30
Gea Reimann 18:33
Maive Tummeltau 18:43
Sirle Lilleoja 18:44
Annika Tuul 18:46
Katrin Oolmets 18:46:30
Regina Kaal 18:48:30
Ieva Longa 18:49:30
Hedvi Valgemäe 18:50
Tea Lang 18:52
Katrin Rohtma 18:53
Helen Kübar 18:56
Merike Meriküla 18:57:30
Tiina Hagen 19:05
Tiia Tulp 19:05:30

M Sen 2
Kaido Pesor 18:32
Igor Tarassov 18:33:30
Valdur Pärt 18:34
Arvi Lugenberg 18:37
Urmas Põldre 18:44:30
Raivo Olgo 18:47
Toivo Suvi 18:50:30
Priit Randpõld 18:59:30
Ants Pedaja 19:03:30
Arne Rehi 19:06
Priit Vare 19:09
Tõnis Leier 19:14:30
Andrus Tamm 19:15:30
Tõnis Kristal 19:18
Rain Tulp 19:24
Väino Kaur 19:27